Çok ucuz fiyatlarla Kars Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

[insert page=’nevsehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Kars Nevşehir Uçak Bileti
Kars Nevşehir Uçak Bileti

Yüzyıllar öncesinde Erciyes Dağında gerçekleşen volkanik bir patlama sonucunda meydana gelen karstik arazi yapısı ile dünya genelinde büyük bir üne kavuşan Nevşehir, Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biridir. Geniş bir platoya yayılan şehrin 60 milyon yıl öncesine dayandığı tarihçiler tarafından ileri sürülen bir iddiadır. Peri bacalarının hakim olduğu Ürgüp, Avanos ve Göreme ile büyülü bir atmosfere sahip olan Nevşehir; tarih, kültür ve doğanın iç içe geçtiği farklı bir boyutu yansıtır.

Nevşehir merkeze 13 km mesafede bulunan Göreme Açık Hava Müzesi, bölgenin en göz alıcı oluşumlarının başında gelir. 6 Aralık 1985 tarihinden beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan bölgenin çok eski zamanlarda ahır olarak kullanıldığı bilinir. Hristiyanlık tarihi için büyük bir öneme sahip olan Göreme, 4. ve 13. yüzyıllar arasında uzun bir süre manastır hayatı yaşadı. Kayseri Piskoposu Aziz Basil’in bu merkezi din öğretilerini büyük kitlelere yaymak amacı ile kullanması sonucunda Göreme; tarihi ve doğal güzelliğinin üzerine önemli inanç turizmi bölgelerinden biri olarak da geçer.

Kars Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’nevsehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.