Çok ucuz fiyatlarla Kars Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 35 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Malatya uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Kars Malatya Uçak Bileti
Kars Malatya Uçak Bileti

Barındırdığı tarihsel güzellik ile geçmişin izlerini günümüzde hala büyük bir özenle muhafaza eden Malatya, zengin çeşitliliği ile oldukça ilgi çekicidir. İlk yerleşimin M. Ö. 7000’li yıllarda olduğu görülen kentin en görkemli yapıları ‘Eski Malatya’ olarak da bilinen Battalgazi semtindedir. Doğal güzelliği ile de bir o kadar ilgi çekici bir yüze sahip olan kent özellikle şelaleleri, vadileri ve kanyonları ile ülkemizin önemli turizm alanlarından biridir.

Sivas’tan başlayıp Malatya Karakaya Barajına dökülen Fırat Nehrinin önemli bir kolu olan Tohma Çayı, Darende ilçesinin kenarında 20 kilometre uzunluğunda bir kanyona sahiptir. Her iki tarafı da dik yamaçlar ile çevrelenen bölge, el ile oyularak yapılan mağaralar ile oldukça ilgi çekicidir. Muhteşem bir doğal güzelliğe kapılarını açan Tohma Kanyonu kaya tırmanışı, rafting ve trekking için oldukça elverişlidir. 4 kilometrelik bir alanda 45 dakika boyunca devam eden çayı ile bölge aynı zamanda Türkiye’nin en önemli rafting bölgelerinden biridir. Şehir, özellikle bu şekilde çevrelenen tabiat güzellikleri ile dört mevsim boyunca da turizme elverişlidir.

Kars Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.