Çok ucuz fiyatlarla Kars Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 25 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Kars Kastamonu Uçak Bileti
Kars Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin doğal güzelliği ile öne çıkan şehri Kastamonu, tabiatının yanı sıra tarihi ve kültürel özellikleri ile de ilgi odağı haline gelen bir ildir. Milattan önceki dönemlerden başlayıp günümüze kadar süregelen tarihi vesilesi ile farklı medeniyetlerin izlerini taşıyan şehir, ülkemizde kültürel tarihi turların vazgeçilmez adresidir.

Kastamonu’da, ilçeleri Taşköprü ve İnebolu’da sıklıkla rastlayabileceğiniz Kastamonu konakları, 19. yüzyıl sivil mimarinin en güzel örnekleridir. Kentin karakteristik özelliklerini göz önüne seren yapılar, asırlar boyunca süre gelen kültürel özelliklerin en güzel yansımalarıdır. Evler yapım aşaması sırasında bir diğer konağın manzarasına engel olmayacak şekilde özenle konumlandırılması ile dikkat çeker. Günümüzde butik otel, restoran, meyhane ve çeşitli amaçlar için hizmete açık olan yapılar oldukça renkli bir yüze sahiptir.

2000 yılında milli park statüsüne kavuşan Küre Dağları Mili Parkı, 38.000 hektarlık geniş bir alana sahiptir. Karstik arazisi neticesinde bünyesinde birçok şelale, mağara, dolin ve kanyon bulunduran bölge Dünya Doğayı Koruma Vakfı tarafından ‘Türkiye’nin Doğaya Armağanı’ olarak kabul gördü.

Kars Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.