Çok ucuz fiyatlarla Kars İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan İzmir’e her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 25 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars İzmir uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Kars İzmir Uçak Bileti
Kars İzmir Uçak Bileti

Türkiye’nin huzur dolu adreslerinden biri olan İzmir, ‘Ege’nin incisi’ olarak tanımlanır. Ülkenin en gözde ve sevilen şehirleri arasında en başlarda gelen kent, kendine has tarzı ile bambaşka bir yüz oluşturan köyleri ve kasabaları, masmavi güzellikteki ödüllü plajları, el değmemiş burun ve koyları ile dört mevsim boyunca da turizm adına oldukça elverişlidir.

Selçuk ilçesine bağlı olan Şirince Köyü, Türkiye’nin en sevimli köylerinin başında gelir. Söylentiye göre 2012 yılında kıyametin kopacağı ve yalnızca Şirince’nin korunacağı dilden dile dolaşınca Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda insan köyle akın etti. Bu sayede dünya genelinde bir üne kavuşan köy, pek çok insan tarafından keşfedildi. Kültürel yaşantısına göre özel bir mimariye sahip olan evleri, sokakları, çarşısı ve doğal güzellikleri görenleri kendine hayran bırakan Şirince Köyü, şehrin mutlaka görülmesi gereken bir noktasıdır.

Türkiye’nin yaz turizmi adreslerinden biri olan Çeşme, sahip olduğu ödüllü plajları ile bahar ve yaz aylarının favori bölgelerinden biridir. Ege’nin nefis lezzetlerini ve taze deniz ürünlerinin tadına bakabileceğiniz Çeşme, keyifli bir seyahat rotasıdır.

Kars İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.