Çok ucuz fiyatlarla Kars İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan İstanbul’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 20 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars İstanbul uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Kars İstanbul Uçak Bileti
Kars İstanbul Uçak Bileti

Derya deniz olan kent, dört bir yanı muhteşem güzellikteki tarihi yapılar, kültürel göstergeler ve tabiat güzelliği ile çevrilidir. İstanbul, dünya üzerinde tarihi oldukça eskilere dayanan kentlerden biridir. Bir çağ kapatıp, diğer çağı açan şehir, yüzyıllar boyunca coğrafi konumu itibarıyla birçok uygarlığın hakimiyeti altına girdi. Günümüzde hala farklı medeniyetlerin izlerini özenle koruyan kent, bu özelliği ile dünya şehirleri arasında önemli bir konumdadır. Bir kıtayı diğerine bağlayan İstanbul, yılın on iki ayı boyunca da dünyanın en gözde metropolleri arasındadır.

İstanbul’un iki yakasını Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan eski adı ile ‘Boğaziçi’, günümüzde ise 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak adlandırılan yapı şehrin en görkemli yeridir. Cumhuriyetin ilan edilişinin 50. yıl dönümü kutlaması adına 29 Ekim 1973 yılında trafiğe açılan köprü 1560 metrelik uzunluğa ve deniz seviyesinden 64 metre yüksekliğe sahiptir. Bu özelliği ile ise dünyanın en uzun altıncı asma köprüsü olma özelliğine sahiptir. Ortaköy ve Beylerbeyi semtlerini bir araya getiren yapı, yalnızca Türkiye’nin değil; dünyanında en güzel manzaraları arasındadır.

Kars İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.