Çok ucuz fiyatlarla Kars Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Isparta uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Kars Isparta Uçak Bileti
Kars Isparta Uçak Bileti

Lavanta bahçeleri, muhteşem güzellikteki gölleri, şehrin dört bir yanına dağılan irili ufaklı şelaleleri ile görenleri mest eden bir doğal güzelliğe kucak açan Isparta‘nın pek çok güzelliği sit alanı içinde korunur. Tarih ve doğanın iç içe geçtiği bir merkez görünümünde olan kent, geçmişin izlerini günümüzde hala tüm detayına kadar yaşatan bir şehirdir.

Isparta Ovasını saran dağ kütlelerinden meydana gelen Davraz Dağı, Isparta’nın ve çevre illerin kış turizmi için sıklıkla tercih ettiği bölgedir. 2635 metre zirveye sahip olan bölge, 12 pistten meydana gelir. Mavi, kırmızı ve siyah olarak üç ana bölüme ayrılan bu pistler toplamda 23.500 metredir. Kayak keyfinin dışında trekking, dağcılık ve yamaç paraşütü sporlarına da elverişli olan bölgenin etrafında restoran ve kafeler de vardır.

Kaynaklara göre ilk isminin Artemidorosda olduğu bilinen Adada Antik Kentinin ilk olarak adı M. Ö. 2. yüzyılda geçti. İçinde anıtsal yol, bazilika, antik çeşme, forum ve tiyatro gibi pek çok bölümü kapsayan merkez, en parlak dönemini Roma imparatorluğu döneminde yaşadı.

Kars Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.