Çok ucuz fiyatlarla Kars Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Hatay uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Kars Hatay Uçak Bileti
Kars Hatay Uçak Bileti

‘Medeniyetler beşiği’ ve ‘barış kenti’ sıfatlarına uygun görülen Hatay, Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca varlığını sürdüren şehir, birçok medeniyete tanıklık etmesi ile bilinir. Bu özelliği ile ülkemizin tarihsel değeri en yüksek şehirleri arasına adını yazdıran Hatay, günümüzde bu uygarlıkların izlerini özenle korur. Farklı dönemlere ait pek çok kilise, cami, mağara ve müzenin yer aldığı kent, tarihseverlerin ilgi odağıdır. Kültürel dokusu ve doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan Hatay, sıcak iklimi neticesinde dört mevsim boyunca da turizme oldukça elverişlidir.

Müslümanlar ve Hristiyanlar için ayrı bir öneme sahip olan Habib-i Neccar Cami, Anadolu’nun en eski camisi özelliği ile bilinir. 636 yılında Hz. Ömer hilafetinde inşa edildiği bilinen yapı Bizanslıların bölgeyi ele geçirmeleri üzerine kiliseye çevrildi. 13. yüzyılda tekrardan camiye dönüştürülen eserin son olarak 1858 yılında restore edildiği bilinir. İki büyük din içinde huzur ve hoşgörü adresi olarak nitelendirilen cami, yılın on iki ayı boyunca da farklı kültürlere ve inançlara mensup insanlar tarafından ziyaret akınına uğrar.

Kars Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.