Çok ucuz fiyatlarla Kars Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Giresun uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kars Giresun Uçak Bileti
Kars Giresun Uçak Bileti

Yeşille mavinin harmanlandığı Giresun, Karadeniz’in en eşsiz şehirlerinden biridir. Uçsuz bucaksız ormanları, sahil şeridi, yaylaları ve şelaleleri ile tabiat güzelliğinin doruklarda yaşandığı kent, aynı zamanda 4000 yılı aşkın köklü tarihi ile de gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde oldukça görkemli yapılara ev sahipliği yapar. Karadeniz yöresinin samimi tavırları altında şekillenen yapısı ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarının önemli turizm merkezlerinden biridir.

Karadeniz’in iki önemli adasından biri olan Giresun Adası, 40000 metrekarelik geniş bir alana yayılı olan bölgedir. Flora ve fauna açısından geniş bir yelpazeye kucak açan ada, aynı zamanda mitolojide de açı geçen ender yerlerden biridir.

Eskiden Gogara Kilisesi olarak kullanılan mekanda hizmet veren Giresun Müzesi, 1988 yılından beri ziyaretçilerine açıktır. Rum kilisesi olarak 1800’lü yıllarda inşa edilen yapı, uzun yıllar boyunca aktif bir din merkezi olarak kullanıldı. Şehrin en eski çağlara kadar uzanan tarihi yaşantısı hakkında geniş kapsamlı bilgi veren müze, tarihseverlerin uğrak noktaları arasındadır.

Kars Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.