Çok ucuz fiyatlarla Kars Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Kars Gaziantep Uçak Bileti
Kars Gaziantep Uçak Bileti

Türkiye’nin pek çok açıdan en ilgi çekici şehirlerinden biri olan Gaziantep, taşıdığı manevi değerler ile dört mevsim boyunca da turizme oldukça elverişlidir. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetleri konuk eden kent; kiliseleri, hanları, kendine has sokakları, kültürü, nefis tatları ve samimi tavırları ile Türkiye’de kültür turlarının vazgeçilmez adresidir.

Şehirde ilk dikkat çeken ögelerin başında her sokak arasında rastlayabileceğiniz Gaziantep evleri gelir. Yüksek duvarlar arasında dış mekandan olabildiğince soyutlanan bu yapılar, genellikle iki veya üç kattan meydana gelir. Yöre halkının etnik kültürüne ve yaşam tarzına göre dizayn edilen Gaziantep evleri, daha çok içe dönük yaşam tarzının gözler önüne serildiği mekanlardır. İç tasarımı olarak eyvanlı tipler olarak da adlandırılan yapıların tabanındaki işlemeli taşlar oldukça dikkat çekicidir.

Eski Saray Caddesi üzerinde yer alan ve ‘Şahinbey’ olarak da adlandırılan Gaziantep Bakırcılar Çarşısı, Osmanlı döneminden beri 500 yıllık bir geleneğin timsalidir. Bakır madeninden yapılan günlük eşyalar ile çevrili olan çarşı, Antep geleneğinin en güzel göstergelerinden biridir.

Kars Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.