Çok ucuz fiyatlarla Kars Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Erzurum uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Kars Erzurum Uçak Bileti
Kars Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun en büyük ve gelişen şehirleri arasında gösterilen Erzurum, köklü bir geçmişe ev sahipliği yapar. Yüzyıllar boyunca ayakta kalan yerleşim yeri, günümüzde kadar çeşitli medeniyetlerin uğrak noktalarından biri olması itibarıyla yüksek bir tarihsel değere sahiptir. Özellikle Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinin örnek mimarilerine kapılarını açan kent, aynı zamanda bu milletlerin inanç turizmine hitap eden pek çok yapısına da kapılarını açar.

Şehrin en önemli tarihi yapıları arasında gösterilen Çifte Minareli Medrese, Selçuklu döneminin en nadide örneklerinden biridir. Rivayete göre sol yarısını bir ustanın, sağ minareyi ise bir çırağın inşa ettiği bilinen yapı, taş işçiliği ile harmanlanan mimarisi ile oldukça ilgi çekici niteliktedir.

Türkiye’nin en önemli anıtsal mezarları arasında gösterilen Üç Kümbetler, en büyüğü Emir Saltuk’a ait olduğu bilinen üç büyük anıtsal mezardan meydana gelir. Basık külah şeklindeki bu kümbetler Selçuklu mimarisinin Türkiye’deki en iyi örneklerinden birini simgeler. Aynı zamanda yapılar, Orta Asya Türk takvimlerde sıklıkla yer verilen yarasa ve yılan figürlerine de sahiptir.

Kars Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.