Çok ucuz fiyatlarla Kars Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Erzincan’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Erzincan’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kars Erzincan Uçak Bileti
Kars Erzincan Uçak Bileti

Bereketli toprakları üzerinde bulunan Erzincan, ülkemizin en önemli ve görkemli nehirlerinden biri olan Fırat Nehri çevresinden kurulan bir şehirdir. Birbirinden görkemli doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, aynı zamanda yüzyıllar boyunca süregelen tarihinin ardından geride bıraktığı tarihsel mirasları ile de ilgi odağıdır.

1200’lü yıllarda yapıldığı ileri sürülen Mama Hatun Türbesi ve Kervansarayı, Erzincan’a 100 kilometre mesafede yer alan Tercan ilçesinde bulunur. Şehrin en önemli tarihsel değerlerinin başında gelen Mama Hatun, Orta Çağ Türk mimarisinin en önemli eserlerinden biridir. Dört köşesi silindirik kuleler ile çevrelenen yapı tamamen sarı kesme taştan meydana gelmesi ile mimari açıdan da dikkat çeker.

Tercan’da bulunan bir başka tarihi ve kültürel değer ise Abrenk Kilisesidir. Anadolu’nun en sağlam mimari yapıları arasında kendini gösteren Abrenk Kilisesinin dikili taşları 12. yüzyılı işaret eder niteliktedir. ‘Sarp Davit Ermeni Kilisesi’ olarak da adlandırılan eser şapelleri, dikili taşları ve göz kamaştırıcı mimarisi ile yıl içinde yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Kars Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.