Çok ucuz fiyatlarla Kars Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Bingöl’e haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 30 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Bingöl uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Kars Bingöl Uçak Bileti
Kars Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Bingöl, Yukarı Fırat Bölümünün geniş topraklarına hakimdir. Pek çok kavmin Anadolu’ya göç ettiği güzergah üzerinde yer alan şehir, tarih boyunca çeşitli medeniyetlerin uğrak noktası üzerinde yer aldı. Her farklı millet tarafından çeşitli isimler ile adlandırılan Bingöl, günümüzde tarihseverler tarafından ilgi ile karşılanan pek çok yapının ev sahibidir.

300 m2’lik bir alana yayılı olan Yüzen Ada, bir diğer adı ile ‘Turna Gölü’ olarak da bilinir. Halk tarafından tesadüfen keşfedilen bölge, 3 adet taban ile bağlantısı olmayan adacıktan meydana gelir. İnsan gücü ile yerinden oynayan bu adalar, etrafında yüksek dağların bulunduğu bir krater gölüdür. Şehrin turizm konusunda en ilgi çekici noktalarından biri olan Yüzen Ada, keyifli bir seyahat rotasıdır.

Kentteki Urartu hakimiyeti pek çok mimari esere yansır durumdadır. Bunların en belirgin örneklerinden biri ise Sebeterias Kalesidir. Urartular döneminde inşa edilen yapı, özellikle savunma alanını güçlü kılmak adına oldukça işe yarayan bir konumdadır. Bingöl şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta olan kale, aynı zamanda kentin simgelerinden biridir.

Kars Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.