Çok ucuz fiyatlarla Kars Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Balıkesir’e haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kars Balıkesir Uçak Bileti
Kars Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir keşfedilmeyi bekleyen koyları, eşsiz güzellikteki adaları, ödüllü plajları, oksijeni bol ormanları ile Türkiye’nin en gözde noktalarından biridir. Antik Kaz Dağının eteklerine kurulu olan kent, doğa ile iç içe olan yönünün yanı sıra; pek çok medeniyetin konuk olduğu antik kentleri, kaleleri, asırlar boyu süregelen kiliseleri ile Türkiye’nin turizme elverişli bölgelerinden biridir. Aynı zamanda Çanakkale, Ege Bölgesinin kültürel özellikleri ile de ön plana çıkar.

Antandros Antik Kenti, Edremit’e bağlı Altınoluk beldesi sınırlarında yer alır. Tarihin en ilgi çekici eserlerine kapılarını açan bölge, milattan önce 1200’lere kadar giden mozaikleri ile ilgi çekicidir. 2000 yılında başlayan arkeolojik kazıların günümüzde hala devam ettiği bölgede Roma dönemine ait villa, şehir kanalizasyonları ve lahitler ele geçirildi.

Mitolojide geçen adı ile ‘İda Dağı’ olarak bilinen Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale şehirleri arasındadır. 1774 metre yüksekliği ile Karateş Zirvesine sahip olan bölge irili ufaklı pek çok şelalenin, gürgen, meşe ve kestane ağaçlarının atmosferi altında huzur dolu bir resim çizer.

Kars Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.