Çok ucuz fiyatlarla Kars Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Aydın’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

[insert page=’aydinda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Aydın uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Kars Aydın Uçak Bileti
Kars Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinde bulunan Aydın iç kesimlerindeki arkeolojik kalıntılar ve sahil kesimindeki birbirinden güzel plajları ile turizme elverişli bir bölgedir. Türkiye’nin yaz turizmine hitap eden bölgelerinden biri olan Aydın, dört mevsim boyunca da yüksek oranda turist kapasitesine sahiptir. Antik kentler açısından zengin olan Aydın, Ege Bölgesinin kültürel özellikleri ile de gezginleri kendine hayran bırakır.

Topraklarının bir kısmı da Muğla ilinde yer alan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölüdür. Şehir merkezinin güneybatısında bulunan bölge, Aydın’a 90 kilometre uzaklıktadır. Geçmişte deniz kıyısında olduğu gözlemlenen Bafa Gölünün, Menderes Nehrinin çizdiği alüvyonlar neticesinde günümüzde deniz kıyısından 17 kilometre içeride olduğu görülür. Dağlardan gelen kaynak suları ile beslenen gölün üç tarafı dağlar ile bir tarafı ise ovalık arazi ile çevrilidir. Türkiye’nin önemli kuş göç alanları bölgelerinden biri olan oluşum, bu özelliği ile kuş gözlem alanıdır. Aynı zamanda eski bir geçmişe sahne olan bölgenin pek çok yerinde arkeolojik kalıntılara rastlamak mümkün. Tüm bunların yanı sıra Bafa Gölünün etrafındaki boulder yapılarda kaya tırmanışı yapmak oldukça keyiflidir.

Kars Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’aydin-cildir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.