Çok ucuz fiyatlarla Kars Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Artvin’e haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Artvin uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Kars Artvin Uçak Bileti
Kars Artvin Uçak Bileti

Türkiye’nin yemyeşil bir doğa içine kurulu olan ili Artvin, tabiatın bonkör davrandığı bir şehirdir. M. Ö. 3000’li yıllara kadar uzanan köklü geçmişe sahne olan kent, asırlar boyunca birçok medeniyetin kalıntılarını özenle koruması ile oldukça önemli bir tarihsel değere sahiptir. Doğal güzelliği açısından dünya genelinde büyük bir üne kavuşan şehir, ilçeleri ve köyleri ile beraber muhteşem tabiat görsellerine hakimdir. Karadeniz insanının samimi tavırları içinde gezginlerine hoş bir seyahat yaşatan Artvin, aynı zamanda bölgeye has kültürü ile de görenleri kendine hayran bırakır.

1250 metre yükseklikteki Kafkasör Yaylası, Artvin’in en gözde merkezlerinden biridir. Muazzam bir tabiata kucak açan bölge, her yıl temmuz ayında düzenlenen Artvin Kafkasör Yaylası Turizm Kültür ve Sanat Festivali kapsamında etnik müzikler ve kültürlerin bir araya geldiği bir merkez haline dönüşür. Türkiye’deki etkinlikler kapsamında katılımının oldukça yüksek olduğu festival ile adını dünya genelinde duyuran Kafkasör Yaylası, yerli ve yabancı birçok turistin uğrak yeridir. Yayla, sahip olduğu flora ile ayrılmak istemeyeceğiniz bir cazibeye sahiptir.

Kars Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.