Çok ucuz fiyatlarla Kars Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Antalya’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Antalya uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Kars Antalya Uçak Bileti
Kars Antalya Uçak Bileti

Sahip olduğu doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en ilgi çekici noktalarından biri haline gelen Antalya, yaz ve kış olmak üzere ayrı bir güzelliğe sahiptir. Masmavi denizi ve yeşilin her tonuna hakim ormanlarının karması ile muazzam bir huzur noktası olan kent, tabiat görselliğinin yanı sıra, tarihi değeri ve kültürel yapısı ile de görenleri kendine hayran bırakır.

‘Tanrılar Kenti’ olarak da anılan Olympos Antik Kenti, doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihsel dokusu ile de oldukça ilgi çekicidir. Eski Yunanca da ‘Ulu dağ’ anlamına gelen bölge, antik Likya döneminin en önemli merkezi olması sebebi ile görkemli kalıntılarına sahiptir. Uzun yıllar boyunca Roma medeniyetinin elinde olan antik kent, 15. yüzyılda Osmanlı donanmasının eline geçmesi ile beraber Türklerin Akdeniz topraklarına dahil oldu. Olympos-Bey Dağları Milli Parkının büyük bir bölümünü kapsayan bölge aynı zamanda Akdeniz’in en güzel plajlarından biridir. Doğa ile iç içe olma imkanı sunan Olympos Antik Kenti, Türkiye’nin en gözde kamp alanları arasında yerini alır.

Kars Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.