Çok ucuz fiyatlarla Kars Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Ankara uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Ankara’da gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Kars Ankara Uçak Bileti
Kars Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti Ankara, sanıldığının aksine görülmesi gereken manevi değerler bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Cumhuriyet dönemine dair çok fazla hatıraya ev sahipliği yapan kentin oldukça köklü bir geçmişi vardır. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde yer alan doğal güzellikleri ile de ilgi odağı haline gelen şehir, anıtsal mimari açısından da görülmeye değerdir.

Eski adı ile ‘Rasathane’ olarak anılan tepe, günümüzde Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrine ev sahipliği yapar. Anıttepe, M. Ö. 12. yüzyıllara ait Frig uygarlığının anıtsal mezarlarının yer aldığı bir bölge olarak kullanıldı. 9 Ekim 1944 yılında inşasına başlanan Anıtkabir’in, dokuz yıl süren hummalı bir çalışmanın sonunda 1953’te yapımı tamamlandı. Türkiye Cumhuriyetinin eski Cumhurbaşkanlarından Cemal Gürsel ve İsmet İnönü’nün de kabirlerinin yer aldığı Anıtkabir, yalnızca Ankara’nın değil; ülkemizin en değerli anıtsal mezarıdır.

Yaklaşık 110 metre yüksekliğe sahip olan Ankara Kalesi, Altındağ sınırları içindedir. 1073 tarihlerinde Türklerin eline geçen yapı, asırlar boyunca varlığı sürdüren bir mirastır. Pek çok medeniyeti konuk eden Ankara Kalesi, muhteşem seyir tepesi ile şehrin panoramik görüntüsünü ayaklar altına seren bir konuma sahiptir.

Kars Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.