Vize işlemlerini evrakları tamamlayarak en hızlı şekilde sonlandırıyoruz. TatilCity.net ekibi hizmet vermeye devam ediyor. Kamerun vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiyouruz. Kamerun vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Kamerun vizesi için bizi arayın.

Kuzeybatısında Nijerya, Doğusunda Orta Afrika Cumhuriyeti, Batısında Atlas Okyanusu, Güneybatısında ve güneyinde Kongo, Gabon ve Ekvator Ginesi, Kuzeydoğusunda Çad, bulunan Kamerun 1960 yılında bağımsızlığını ilan eden bir ülkedir. Kamerun’a seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları Kamerun vize sahibi olmalıdır.

Ucuz Kamerun vizesi isteyenler..

Ülkede ortalama 240 dil ve lehçe kullanılır. Hristiyan ve Müslümanların yanı sıra 250’ye yakın yerel inanış mevcuttur. Petrol, altın, alüminyum, kalay, gümüş, bakır ve elmas önemli madenleridir.

Ucuz Kamerun Vizesi - Kamerun vize işlemleri
Ucuz Kamerun Vizesi

Tarıma elverişli geniş arazileri, ekonomik kapasitesi ve zengin doğal kaynakları ile Kamerun Cumhuriyeti, Afrika’nın önemli ülkelerinden biridir. Kamerun topraklarını ilk olarak Portekizliler işlemeye başlasa da, 1850’den sonra el değiştirdi ve Alman sömürgesi halini aldı. Bu dönemde ülkede bir iç savaş patlak vermesi ile binlerce insan hayatını kaybetti

Birinci Dünya Savaşı’nda Almanların mağlubiyeti üzerine İngiltere ve Fransa yönetimine bırakılan ülkenin güney ve kıyı şeritleri Ekvator ormanları ile çevrilidir. Savanlar ve küme ağaç toplulukları orta kısımda yer alır. Kuzey kısımda bitkiler ve dikenli ağaçlarla beraber çöle geçiş sağlanır. Güney kesiminde ise ormanların yanı sıra manğrov ve sazlık adlarında bataklık bitkileri görülür.

Halkın çoğunluğu doğu ve kırlık kesimlerde yaşamını sürdürür. Kabilelerden başlıcaları; Bamilikeler, Fuble ve Kirdi’dir. Douala ve Yaounde en önemli şehirlerinden ikisidir. Halkın yüzde 40’lık bir bölümü inanış olarak Animizm’e bağlıdır. Yüzde 35’lik bir kesim Hristiyan iken Müslüman toplumu nüfusun beşte birlik bölümünü kaplar. Eğitim olarak ise devlet okulları ücretsiz durumdadır. Okullar, devlet, özel kişiler ve misyoner destek tarafından kuruldu. Kamerun’a ucuza bilet bulmak isteyenler bizi arasın.

Kamerun vize işlemleri

Kamerun’a gitmek isteyen vatandaşlarımız umuma mahsus (bordo) pasaporta sahip iseler vize işlemlerini yaptırmaları gerekir. Hususi, hizmet ve diplomatik pasaportu bulunan vatandaşlarımız ise 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşulu ile vizeden muaftır. Ucuz Kamerun vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için firmamız tarafından vatandaşlarımıza gerekli desteği tüm aşamalarda sağlıyoruz. Sizde Kamerun’a gitmek için bizimle iletişime geçerek Kamerun vizesi için gereken işlemleri öğrenebilirsiniz.

Kamerun Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.