Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Rize’de her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Rize uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Rize Uçak Bileti
Kahramanmaraş Rize Uçak Bileti

Karadeniz denildiğinde akla gelen tüm özelliklere sahip olan Rize, Doğu Karadeniz’in incisidir. Görenleri cezbeden bir tabiata sahip olan kent, gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ile muhteşem bir tatilin rotasıdır. Sıcak kanlı insanları ve birbirinden lezzetli yemekleri ile damaklarda hoş bir tat bırakan şehir, mevsimsel olarak yüksek oranda yağış almasından dolayı bahar ve yaz ayların yoğun oranda turist çeker.

1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile milli park statüsüne kavuşan Kaçkar Dağları Milli Parkı, Rize’de mutlaka görülmesi gereken bir doğal güzelliktir. Baştan aşağı tabiatın bütün renkleri ile örülü olan bölge, 51.500 hektarlık geniş bir alandan oluşur. Şehrin en ilgi çeken ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e 16 kilometre uzaklıkta olan Kaçkar; sınırlarında 9 köy, 33 yayla, pek çok şelale ve göl barındırır. Omurgalı ve Omurgasız pek çok hayvan türüne ev sahipliği yapan Kaçkar Dağları, ülkemizin el değmeyen sayılı güzelliklerinden biridir. Bölge heliski, rafting, trekking, dağcılık ve kamp gibi pek doğa sporuna ev sahipliği yapar.

Kahramanmaraş Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.