Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Ordu uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Ordu Uçak Bileti
Kahramanmaraş Ordu Uçak Bileti

Yılın her mevsimi farklı güzelliklere şahit olabileceğiniz Ordu, Karadeniz Bölgesinin en dikkat çekici şehirleri arasındadır. Huzur veren doğası ile yıl içinde yüksek oranda bir turizm kapasitesine kucak açan il, doğanın sesini dinlemek adına en verimli yerleşkelerden biridir. Türkiye’nin yeni yüzü olan Çambaşı Kayak Merkezi ile kış turizminin de aktif şehirlerinden biri olan Ordu, etnik kültürü ile de keyif alacağınız bir kenttir.

Ordu’nun ve Karadeniz’in en keyifli manzaralarından biri olan Boztepe, şehrin mutlaka görülmesi gereken noktalarından biridir. Denizden 530 metre yükseklikte olan Boztepe, 2011 yılında yapımı tamamlanan teleferik sistemi ile turizmini tekrar canlandırdı. 2350 metre yüksekliği ile panoramik bir manzaraya sahiplik yapar. Etrafı pek çok kafe ve restoran ile zenginleşen bölge, kara yolu ile Ordu’ya 8 kilometre uzaklıktadır.

1853 yılında bölgede yaşamını sürdüren Rum Ortodoksları tarafından inşa edilen Taşbaşı Kilisesi, Ordu seyahatinizde mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Belirli bir dönem cezaevi olarak hizmet veren yapı, tarihin belirli dönemlerinde restore edildi. Bazilika taş işçiliğini günümüzde hala koruyan bina, 5. ve 6. yüzyıla ait eserlere sahiptir.

Kahramanmaraş Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.