Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Malatya  uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Malatya Uçak Bileti
Kahramanmaraş Malatya Uçak Bileti

Birbirinden güzel doğal, tarihi ve kültürel güzellikleri ile zengin bir kültüre ev sahipliği yapan Malatya, çeşitliliği ile Türkiye’nin dikkat çekici kentleri arasında yer alır. İlk yerleşimin milattan önce 7000’li yıllara dayandığı bilinen şehir, evrensel bir mimari taşır. Günümüzde manastırları, höyükleri, şehre özgü mimarileri ve nefis lezzetleri ile ön plana çıkan Malatya, turizm açısından oldukça elverişlidir.

Roma İmparatoru Titus döneminde Lejyon Karargahı ile yapılan Eski Malatya Şehir Surları (Malatya Kalesi) kentin en eski dönemlerine kadar ulaşan tarihi yapılarından biridir. Malatya’nın önemli sembollerinden biri olan surların yapımının uzun yıllar boyunca çeşitli kültürler tarafından devam ettiği bilinir. 2850 metre uzunluğunda olan yapılar çeşitli figürler ile kaplı 95 burç ve 11 kapıya da ev sahipliği yapar. Malatya’nın gözde eserlerinden biri olan şehir surları, görkemli bir tarihi içinde barındırır.

Yan yana dizili beş konaktan meydana gelen Beşkonaklar Etnografya Müzesi, 1900’lü yıllarda inşa edilen bir yapıdır. 2008 yılından itibaren müze olarak kullanıma açılan yapı, şehrin en karanlık tarihine ait eserler ile göz kamaştırıcıdır.

Kahramanmaraş Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.