Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Kars uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Kars Uçak Bileti
Kahramanmaraş Kars Uçak Bileti

Benzersiz deneyimlerin adresi olan Kars, birbirinden eğlenceli doğa sporlarına elverişli bir coğrafyadır. Ülkemizin doğu sınırını oluşturan şehir, yüzyıllar boyunca Kafkasya’dan gelen göçmenlerin Anadolu’ya yerleşmek için kullandığı ve konakladığı yegane nokta olma özelliği taşır. Bu durum sayesinde gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerinde oldukça yoğun bir Kafkas kültürüne kapılarını açan kent, ülkemiz geneline bakıldığında yıl içinde en çok yerli ve yabancı turist ağırlayan şehirlerden biridir.

1965 metredeki Çıldır Gölü, kışın bölgede meydana gelen sert soğuklarda 80 cm’ye kadar donarak harika bir ambiyans sunar. Atlarla, kızaklarla yöre halkının ve o dönemde şehre gelen gezginlerin en çok ilgi duyduğu yer olan Çıldır, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir doğa olayına tanıklık eder. Macera ve doğa tutkunlarının Kars’taki ilk adreslerinden biri olan göl, aynı zamanda kışın buz altında iyice yağlanan balıkları mideye indirmek içinde doğru adrestir.

Alpler ile eşdeğer bir kar kristaline sahip olan Sarıkamış Kayak Merkezi, şehrin en ilgi çekici noktalarından biridir. Muhteşem bir piste sahip olan Sarıkamış, ülkemizde kayak zevkini doruklarda yaşatan noktalardan biridir.

Kahramanmaraş Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Kars  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.