Web sitemizde Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti de aranır. Maraş”dan uçacak yolcular da uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye’nin dövme dondurması ile ünlü şehri Kahramanmaraş’ta yer alan Kahramanmaraş Havaalanı, Gaziantep-Pazarcık çevre yolu üzerinde konumlanmaktadır. 1996 yılında faaliyete geçen havalimanının şehre uzaklığı 5 km’dir. Havalimanı sivil havalimanı statüsündedir ve düzenli olarak  iç hat uçuş seferleri düzenlenmektedir. Havalimanı dış hatlar terminali değildir ve “Yeşil Kuruluş Belgesi” bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Maraş Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de uçak bileti çok ucuz.

Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti
Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti

Havaalanının 8×26 olan pisti 2300×30 boyutunda olup kompozit kaplamadan oluşmaktadır. Yolcuya açık alanlar ise 540 m2 civarındadır. Havaalanında yolcular için düşünülmüş 40 kapasiteli araç otoparkı da bulunmaktadır. Hava seyrüsefer yardımcı cihazları olan VOR,DME,NDB bulunmaktadır. VHF-RADAR İstasyonu ise Kahramanmaraş Gökçedağ’da yer almaktadır.

Kahramanmaraş Havaalanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin doğusunda yer alan büyük bir şehir olan Kahramanmaraş, doğal güzellikleri ve kültür mirası ile pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Özellikle şehri ilk defa ziyaret edecekler için büyük ve zengin heyecanlar vaat etmektedir. Kahramanmaraş Havaalanı‘na ulaşım oldukça kolaydır. İnsanların havaalanına daha rahat ulaşabilmesi için pek çok seçenek sunulmuştur. Bu seçeneklerden yolcular hangisi kendilerine daha kolay geliyorsa seçebilirler.

Kahramanmaraş Havalimanı ucuz uçak bileti

Yolcuların rahat ulaşım sağlayacakları pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama departmanı bulunmakla beraber yolcular istedikleri kalitede ve fiyatta araç bulabilmekte ve kiralayabilmetedirler. Kiraladıkları bu araçlarla merkeze rahatlıkla gidebilirler.

Yolcular için bir diğer seçenek ise taksi hizmetidir. Terminal çıkışında bulunan taksiler ile yolcular günün 24 saati merkeze ulaşım sağlayabilmektedirler. Toplu taşıma araçları da yolcuların hizmetindedir. Uçuş olduğu günlerde ve belirli saatlerde belediye otobüsleri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye’si tarafından tahsis edilmektedir. Kahramanmaraş Havalimanı için ucuz uçak bileti bulmak ise düşünüldüğü kadar zor değildir. Firma olarak yolculara en uygun seçeneklerle Kahramanmaraş uçak biletleri için yardımcı olmaktayız.

Ucuz Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Kahramanmaraş uçak bileti de aranmaktadır. Kahramanmaraş’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Kahramanmaraş Havaalanı Koordinatı

[insert page=’kahramanmaras-otelleri-maras-ucak-bileti’ display=’content’]