Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Hakkari’ye  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Hakkari Uçak Bileti
Kahramanmaraş Hakkari Uçak Bileti

Tarih boyunca aktif bir yerleşimin olduğu Hakkari, günümüze kadar çeşitli çağlara tanık oldu. Türkiye’nin doğu sınırını oluşturan kent, köklü geçmişi neticesinde yıllar boyunca farklı medeniyetlerin hakimiyeti altına girdi. Coğrafi konumundan dolayı günümüzde oldukça kozmopolit bir hava yansıtan il, Mezopotamya’dan Anadolu’ya geçişlerin kapısıdır. Türkiye’nin inanç turizmi bakımından aktif yerleşimlerinden biri olan Hakkari, aynı zamanda yayla turizmi içinde tercih edilebilir bir merkezdir.

Hakkari şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta olan Seyithan Gölü rahatlıkla ulaşımın ağlandığı bir bölgedir. Cilo Dağlarının eteklerinde konumlanan göl, Yüksekova ilçesinin Yazılı Köyü sınırlarında bulunur. Eşsiz manzaralara ve muhteşem bir doğaya ev sahipliği yapan bölge, “Berçelan Yaylası” olarak da geçer. Göçebe hayatın günümüzde hala faal olduğu merkez aynı zamanda kara avcılığı ile de adından söz ettirir. Doğanın her yüzüne tanık olabileceğiniz gölün çevresi doğa sporlarına yatkın olduğu gibi kamp alanı içinde uygundur.

Kitabesindeki bilgiye göre 1700 ve 1701 tarihlerinde inşa edildiği bilinen Meydan Medresesi, şehrin en eski tarihli yapılarından biridir. Selçuklu ve Osmanlı döneminden izler taşıyan yapı, iki katlı ve iki kanatlı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeker. İçinde genişçe bir avlunun da yer aldığı medrese, şehrin görülmesi gereken değerlerinden biridir.

Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.