Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 35 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Gaziantep Uçak Bileti
Kahramanmaraş Gaziantep Uçak Bileti

Taş zeminli dar sokakları ile Türkiye’de hala geçmişin izlerini pek çok yerinde tüm görkemi ile yansıtan Gaziantep, kültür ve tarih turlarının vazgeçilmez adresidir. Asırlar boyunca süregelen en güzel lezzetlerin durağı olan şehir birçok özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Antik mimarileri, camileri, ören yerleri, manastırları ile göz kamaştıran bir tarihe eşlik eden kent, doğal güzellikleri ile de adından sıklıkla bahsettirir.

Bilecik Barajının kıyısında Nizip ilçesinde yer alan Gaziantep Zeugma Antik Kenti, Belkıs Köyünün sınırlarında yedi tepe üzerine kuruludur. 2011 yılında ziyaretçilerine açılan müze, sahip olduğu mozaik zenginliği ile dünyanın sayılı müzeleri arasında kendini gösterir. Şehrin antik dönemlerine dair pek çok bilgiye ve kalıntıya ulaşabileceğiniz Zeugma, bilhassa “Çingene Kızı” mozaiği ile ilgi çekicidir.

Osmanlı mimarisinin izlerini yansıtan Gaziantep evleri şehrin en şirin tarafını oluşturur. “Keymıh” veya “Havara” adı verilen yapıların gelin odası, çeşme, salon, mahzen, ocaklık ve avlu gibi çeşitli bölümleri vardır. Yöre halkı tarafından günümüzde hala ev olarak kullanılmakla beraber yapılar çeşitli amaçlar için ziyaretçilerine açıktır.

Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.