Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Diyarbakır’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 55 dakikadır.

[insert page=’diyarbakirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Diyarbakır Uçak Bileti
Kahramanmaraş Diyarbakır Uçak Bileti

Birçok tarihi camisi, antik kenti, ören yerleri, manastırları ve medreseleri ile tarihte büyük bir rol oynayan Gaziantep, Türkiye’nin pek çok açıdan en görkemli şehirlerinden biridir. Günümüze ulaşana dek yüzyıllar boyunca farklı çağlara tanık olan şehir, çağın yerli ve yabancı turizme açık noktaları arasında kendini gösterir. Aynı zamanda Türkiye’nin gastronomi şehirlerinden biri olması itibarıyla da günü birlik turların vazgeçilmez adresidir.

Eski Mar-Toma Kilisesinin bölgeye hakim olan İslam orduları tarafından Ulu Camiye dönüştürülmesi ile yapı, Diyarbakır’ın en ünlü sembollerinden biri haline geldi. Hristiyanlık tarihi açısından büyük bir önem taşıyan eser, aynı zamanda İslam aleminin “5. Harem-i Şerifi” olarak bilinir. Farklı dönemlerde inşa edilen yapılar topluluğunu ifade eden Ulu Camide pek çok uygarlığa ait kitabeler yer alır. 800 yıllık antik bir güneş saatinin de yer aldığı cami, görenleri büyüleyen bir değere sahiptir.

Dünyanın en geniş kemerli taş köprüsü olma özelliği taşıyan Malabadi Köprüsü, 1147 yılında Artuklu Beyliği tarafından yapıldı. Mühendislik sanatı eseri olan köprü, her bir figürü ile ayrı bir hayranlık uyandırır.

Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.