Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 35 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Çanakkale Uçak Bileti
Kahramanmaraş Çanakkale Uçak Bileti

Ülkemiz adına önemli bir geçmişi her toprağında barındıran Çanakkale, büyük bir tarihsel mirasa ev sahipliği yapar. Trakya kültürünün sıcak kanlı insanları etrafında kendine özgü etnik bir atmosfere kucak açan kent, bunun yanı sıra birbirinden güzel sahilleri ve dağları ile doğal güzelliğin doruklarda olduğu bir coğrafyaya hakimdir.

Dünya çapında en ünlü antik kentler arasına adını yazdıran Troya Antik Kenti, 5 Haziran 1988 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazandı. Kültürel kategori dalında ülkemizin dikkat çekici bölgelerinden biri olan Troya, muhteşem bir doğaya sahip olan Kaz Dağlarının eteklerinde bulunur. İlyada Destanında adı geçen Truva Savaşının yaşandığı yer olan bölgede gerçekleşen kazı alışmaları sonucunda ele geçirilen önemli eserler günümüzde Türkiye, Almanya ve Rusya’da sergilenir. 3000 yıllık tarihin izlerini taşıyan Troya, dokuz katmandan meydana gelir. Farklı çağlarda Milet ve Efes antik kentleri gibi denize oldukça yakın bir konumda yer alan Troya Antik Kenti, Karamenderes Nehrinin taşıdığı alüvyonlar neticesinde günümüzde iç kesimlere daha yakındır.

Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.