Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 50 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Kahramanmaraş Afyon uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Afyon Uçak Bileti
Kahramanmaraş Afyon Uçak Bileti

Batı Anadolu ve İç Anadolu Bölgelerini birbirine bağlayan Afyon, ülkemizin en eski tarihli şehirlerinden biridir. Anadolu kentlerinin önemli bir örneğini ifade eden Afyon, aynı zamanda yer altı suları ile yıl içinde yüksek miktarda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar. Tarihi milattan önce 3000’li yıllara kadar uzanan bölge günümüzde tarihsel ve kültürel açıdan büyük bir önem arz eder.

225 metre yüksekliğe sahip olan Afyon Kalesi, şehrin tam olarak merkezi noktasındadır. Tarihi milattan önce 1350’li yıllara kadar uzanan yapı, Hitit İmparatoru II. Murşil döneminde yapıldı. “Hapanuva” ismi ile uzun yıllar boyunca bölgenin savunma merkezi olarak kullanılan Afyon Kalesi, volkanik bir dağın tepesindedir. 4 adet büyük sarnıç, sur ve Tanrıça Kybele’ye adanan 4 adet tapınma noktası bulunan yapı, şehrin en görkemli eseridir.

Anadolu’nun ilk mevlevihanesi olan  Sultan Divani Mevlenihanesinin kuruluşu 13. yüzyıla aittir. Belirli dönemlerde aşure günü düzenlenen merkez, Anadolu’nun en nadiden mekanlarından biridir. Sultan Divani Mevlevihanesi İslam alemi için oldukça kutsal bir öneme sahiptir.

Kahramanmaraş Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.