Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9  saat 5 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Adıyaman Uçak Bileti
Kahramanmaraş Adıyaman Uçak Bileti

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Adıyaman, Orta Fırat bölümünde bulunur. Tarihi milattan önce 40000 yılına kadar uzanan kent, uzun yıllar boyunca yerleşimin olduğu bir merkezdir. Bu özelliği sayesinde Kalkilitik ve Neolitik çağlar başta olmak üzere pek çok dönemin harmanlandığı topraklara hakim olan Adıyaman, ülkemizin tarihsel ve kültürel açıdan ilgi çekici şehirlerinden biridir.

2150 metre yüksekliği ile görkemli bir duruşa sahne olan Nemrut Dağı, Adıyaman’ın Kahta ilçesi sınırlarındadır. Kommagene Krallığının atalarına ve tanrılarına minnettarlığını dile getirmek adına inşa ettiği pek çok anıt mezara ev sahipliği yapan bölge Helenistik dönemin en güzel kalıntılarına sahiptir. 1987 tarihinde UNESCO Dünya Mirası Listesine girmeye hak kazanan Nemrut Dağı, yalnızca Adıyaman için değil: ülkemiz adına da en güzel miraslardan biri olarak nitelendirilir.

Nemrut Dağı Milli Parkı sınırlarında bulunan Yeni Kalenin bir diğer adı ise “Kahta Kalesidir.” Tarih boyunca Hitit, Roma ve Memluklerin eline geçen yapı, günümüzde hala pek çok yerinde çeşitli uygarlıklara ait önemli izler barındırır.

Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.