Çok ucuz fiyatlarla İzmir Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Zonguldak’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 50 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Zonguldak uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

İzmir Zonguldak Uçak Bileti
İzmir Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak, Türkiye’nin dış ülkeler ile önemli bir alışverişin sağlandığı liman şehridir. Ülkemizin yeşili en bol kentlerinden biri olan Zonguldak, tabiat güzellikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Tarihinin eskilere dayandığı şehir, pek çok bölgesinde gerçekleştirilen kazı çalışmaları neticesinde önemli miraslara da sahiptir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan bölge, günümüzde bu medeniyetlerin eşsiz güzelliklerine sahip çıkar.

Çaycuma ilçesinde yer alan Filyos Kalesi, şehrin en tarihi yapılarından biridir. Yapımında sıklıkla iri taşların tercih edildiği kale, Orta çağdan günümüze kadar ulaşan güzide eserler arasındadır. Muhteşem Karadeniz manzarasına karşı kurulu olan yapı hem tarihi, hem de doğal güzelliği ile özellikle bahar ve yaz aylarında tarihseverlerin uğrak noktasıdır.

Çitdere Tabiat Koruma Alanı dört mevsim boyunca da doğanın en güzel renklerine hakim olan bir noktadır. Yabani hayata da ev sahipliği yapan bölge, pek çok canlı ve bitki türünün yaşam alanıdır. Doğa ile iç içe olma fırsatı sunan bölge yerli ve yabancı gezginlerin her daim ilgi odağıdır.

İzmir Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.