Yılın her mevsimi çok ucuz fiyatlarla İzmir Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Web sitemiz üzerinden kolaylıkla ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. İzmir’den Van’a haftada en az beş gün uçuş düzenlenir. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 50 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Van uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net üzerinden dilediğiniz saatte biletinizi alabilirsiniz. Web sitemiz servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Van uçak bileti fiyatları oldukça ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Van Uçak Bileti
İzmir Van Uçak Bileti

Dünya genelinde var olan kaynaklara göre en eski yerleşim yerlerinden biri olduğu bilinen Van, tarihi güzellikleri ile bunu kanıtlar niteliktedir. ‘Kaleler şehri’ olarak da bilinen il, günümüze kadar pek çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapması ile adını duyurdu. Eski çağlara ait eserleri her bir noktasında muhafaza eden kent, aynı zamanda eşsiz bir doğal güzelliğe de kapılarını açar. Tüm bunların yanı sıra Van, Doğu’nun nefis lezzetleri ve kültürü ile hoş bir seyahat sunar.

Van Kalesi, şehirdeki en eski ve değerli yapılar arasında kendini gösterir. Urartu Kralı I. Sarduri tarafından inşa edilen kale, şehir merkezine 5 kilometre mesafededir. II. Sarduri ve Menua kaya mezarları, Analı Kız Açıkhava Tapınağı, Sardur Burcu ile önemli tarihsel simgelere ev sahipliği yapan kale, Asur dilinde çivi yazılı kitabelere de sahiptir.

Türkiye’nin en büyük gölü olmasının yanı sıra dünyanın sayılı gölleri arasında yerini alan Van Gölü, Nemrut Dağının volkanik patlamaları sonucu akan lavların çıkış noktasını kapatması ile meydana geldi. Şehrin en ilgi çekici noktası olan Van Gölü, aynı zamanda Doğu Anadolu Bölgesinin göz bebeğidir. Gölde tekne turları ile keyifli bir doğa seyahatinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir Van uçak bileti fiyatları

Van gitmek isteyen yolcularımıza en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Atlas global, Sun Express, Onur Air gibi dilediğiniz hava yolu şirketinden Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilirsiniz. Akabinde TatilCity.NET üzerinden en uygun fiyatlarla biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.