Çok ucuz fiyatlarla İzmir Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Trabzon’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Trabzon uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Trabzon Uçak Bileti
İzmir Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz’in hırçın doğası ile akla ilk gelen şehri olan Trabzon, ülkemizde tarihi, doğal ve kültürel turların yegane adreslerinden biridir. Tadına doyum olmayan lezzetleri, muhteşem güzellikteki doğası, asırlar boyunca süregelen tarihi, yöreye has kültürel özellikleri ve Karadeniz insanının samimi, misafirperver yapısı ile gezginlerini kendine hayran bırakan Trabzon, yılın on iki ayı boyunca da çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlar.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe kapılarını açan ve çeşitli aktivite olanakları sunan Karester Yaylası ve sahip olduğu Uzungöl, ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer alır. 2.300 metrelik bir rakımda bulunan yayla, genellikle sisli havası ile oldukça ilgi çekici bir atmosfere kucak açar. Özellikle zirve noktasından bakıldığında kartpostallık bir görüntü çizen bölge, şehrin en ilgi çekici noktalarından biridir.

1635 yılında 1. Sultan Murat’ın İkinci İran Seferinden döndüğü zamanlar ordusu ile beraber konakladığı Sultan Murat Yaylası, doğal güzelliği ve tarihi değeri ile büyük önem taşır. Her yıl 20 Ağustosta Yayla Ortası Şenliklerinin düzenlendiği bölge, tertemiz bir Karadeniz havasına sahiptir.

İzmir Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.