Çok ucuz fiyatlar ile İzmir Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. İzmir‘den Tekirdağ’a her gün 3 uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahilinde 5 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde İzmir‘den Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Tekirdağ Uçak Bileti
İzmir Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya’nın gözde illerinden birisi olan Tekirdağ‘da gezip görülecek, keşfedilecek pek çok dağoal güzellik bulunuyor. Hem tarihi hem de denizi ile sizleri büyüleyecek olan Tekirdağ seyahatinizde keyifli zaman geçireceksiniz. Tekirdağ’da görmek isteyebileceğiniz yerlerin başında meşhur Hora Feneri gelmeli. Hem bulunduğu konum itibarı ile hem de deniz ile iç içe geçmiş heybetli manzarası ile sizleri büyüleyecek olan bu fener Şarköy’e hemen hemen 20 km mesafede yer alıyor. Tekirdağ’da görebileceğiniz tarihi değerlerin en önemlilerinden birisi Çorlu Kalesi’dir. 6. yüzyıldan kaldığı düşünülen kale onca zamana kadar ayakta kalmayı başarabilmiş önemli bir miras.

Tekirdağ Şehitler Abidesi ve Hürriyet Abidesi yine Tekirdağ’da görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler arasında. Ayrıca Osmanlı döneminden kalma pek çok önemli cami de Tekirdağ’da bulunuyor. Eğer çağlar boyu bu bölgeden gelmiş geçmiş kültürleri merak ediyorsanız mutlaka Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ne bir göz atmanızı öneririz. Ayrıca Tekirdağ’a gelmişken Şarköy ve Çorlu’ya da uğrayıp buradaki doğal ve tarihi yerleri gezmenizi tavsiye ederiz.

İzmir Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Tekirdağ’a ya da Tekirdağ’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik izmir Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Tekirdağ uçak bileti web sitemizde çok ucuz!