Çok ucuz fiyatlarla İzmir Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Sivas’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Sivas uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

İzmir Sivas Uçak Bileti
İzmir Sivas Uçak Bileti

Tarih boyunca Anadolu’nun en önemli şehirleri arasında gösterilen Sivas, geçmişte ünlü Kral Yolu ve İpek Yolunun en önemli kesişim noktası üzerinde yer alması ile ayrı bir değere sahiptir. Türkiye’de yüz ölçümü açısından Konya’dan sonra ikinci büyük sınırlara sahip olan şehir, geniş arazisinin pek çok kısmında oldukça önemli mimarilere kucak açar. Bilhassa Selçuklu dönemine ait kalıntılar ile günümüzde tarihin izlerini hala sürdüren bölge, doğal güzelliği ve kaplıcaları ile de ilgi odağıdır.

Doğa, tarih ve kültürün harmanlandığı Sivas, şehir merkezinde ve çevresinde oldukça görkemli yapılara ev sahipliği yapar. Bunların arasında en belirgin olanı ise Mengücek Beyliği zamanında inşa edilen Divriği Ulu Camidir. 1228 yılında yapımına başlanan cami, 1243 yılından tamamlandı. 1985 yılından beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde adı var olan yapı sütunları, kapıları ve taş işçiliği ile ‘Anadolu’nun Elhamrası’ olarak bilinir. Dünya genelinde sahip olduğu mimari özellikler ve taşlarının üzerindeki bin bir çeşitli motifin birbirini tekrar etmemesi ile büyük bir üne kavuşan Ulu Cami, Tiflisli ve Ahlatlı ustaların yegane örneklerinden biridir.

İzmir Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.