Çok ucuz fiyatlarla İzmir Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Şırnak’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 50 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Şırnak uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

İzmir Şırnak Uçak Bileti
İzmir Şırnak Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu’nun sınır şehirlerinden biri olan Şırnak, tarih boyunca Mezopotamya, Suriye ve Türkiye arasında bir üçgen durumunda kalması sonucu kritik bir değere sahiptir. Antik Cudi Dağının eteklerine kurulu olan kent, yüzyıllar boyunca aktif bir yerleşim merkezi olarak kullanılması ile ünlüdür. Oldukça kozmopolit bir yapıya bürünen şehir farklı kültür ve dinlerin bir araya gelmesi ile renkli bir duruşa sahiptir.

M. Ö. 4000 yılından kalma olan Finik Ören Yeri ve Kalesi, kentin en eski tarihine dayalı merkezi olarak bilinir. Güçlükonak ilçesine bağlı Dicle Nehri kenarında ve Düzova Köyünün karşısına kurulu olan ören yeri, özellikle Asur ve Gutilere ait kabartmalar ile oldukça ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Yüzyıllar boyunca orijinalliği bozulmadan günümüze kadar ulaşmayı başaran bölge, günümüzde çeşitli uygarlıkların önemli izlerine kucak açar. Bunların arasında en önemli olanları ise insan eli ile kayanın oyulması sonucu meydana gelen mağaralar, farklı dönemlere ait su sarnıçları, mahzenler, birbirine geçişli koridorlardan oluşan odalar, çeşitli kadın ve erkek uzuvlarının sergilendiği kabartmalardır.

İzmir Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.