Çok ucuz fiyatlarla İzmir Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Sinop’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Sinop uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Sinop Uçak Bileti
İzmir Sinop Uçak Bileti

Tertemiz sahilleri, uçsuz bucaksız gibi görünen ormanları, yemyeşil doğası ve milli parkları ile tabiat güzelliğinin doruklarda olduğu Sinop, Boztepe Burnu üzerine kuruludur. Bir ada kent görünümünde olan şehir yalnızca doğal güzellikleri ile değil, kültürel ve tarihi yapısı ile de bir hayli ilgi çekicidir. Karadeniz Bölgesinin en huzurlu ve sakin şehirlerinden biri olan bölge, aynı zamanda Türkiye’de yaşanılabilir şehirler sıralamasında da başlarda gelir. Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olması ile kent, günümüzde pek çok tarihsel mirasa ve asırlar boyunca süregelen damak lezzetlerine ev sahipliği yapar.

Nüfusunun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu kentte bu kesimin en güzel miraslarından biri Sinop Kalesidir. Deniz kenarında yer alan kalenin, 8. yüzyılda göçmenler tarafından inşa edildiği bilinir. Oldukça haşmetli bir yapı sergileyen kale tarih boyunca bölgede cereyan eden saldırılara maruz kaldı ve Pontus İmparatorluğu döneminde günümüzdeki sınırlarına ulaştı. 6 adet kapısı bulunan yapının Roma, Selçuklu ve Bizans esintileri göze çarpar. Şehri panoramik olarak ayaklar altına alan eser yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun bir ilgi görür.

İzmir Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.