Çok ucuz fiyatlarla İzmir Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Ordu’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 10 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Ordu uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı İzmir Ordu uçak biletlerini sitemiz üzerinden ucuza bulabilirsiniz. En hesaplı en ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Ordu - Giresun Uçak Bileti
İzmir Ordu Uçak Bileti

Şirin bir kent olan Ordu Karadeniz’in tüm doğal güzelliklerini bünyesinde taşımaktadır. Hem Karadeniz’in eşsiz güzelliği hem de doğa ile buluşturan yapısı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ordu’da görülecek pek çok yer vardır. Bunlardan birisi Ordu’yu tepeden görebileceğiniz Boztepe’dir. Etnografya Müzesi olarak hizmete devam eden Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi’nde tarihi bir doku ile karşılaşacaksınız.

Kuyular, dehlizler, mağara ve kral mezarları ile Ünye Kalesi manzarası ile de dikkatlerine üzerine çeken bir yapıdır. Bir krater gölü olan Ulugöl ise Haruniye ve Süleymaniye köyleri arasında konumlanmaktadır. Derin bir göl olan ve Karadeniz’in doğal güzelliğini taşıyan Gaga Gölü Fatsa ilçesinde yer almaktadır. Adeta üzerinde tarihi bir kimlik barındıran Gölköy Kalesi’nin M.Ö. 3 ya da 4. Yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir. Ordu’nun bir başka güzelliği ise Melet Nehri’dir. Dağların arasında tüm ihtişamı ile görenleri büyülemektedir.

İzmir Ordu ucuz uçak bileti fiyatları

Ordu’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Ordu ucuz uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Ordu ucuz uçak bileti web sitemizde çok ucuz!