Çok ucuz fiyatlarla İzmir Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Ordu’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Ordu uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Ordu Uçak Bileti
İzmir Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu yemyeşil ormanlarının arasına gizlenen sahilleri, oksijeni bol yaylaları, insanı huzura kavuşturan dağları ile tabiatın cömert davrandığı bir bölgedir. Tarihi oldukça eskilere dayanan kent birbirinden güzel mimari örnekleri ile dikkat çeker. Aynı zamanda Karadeniz insanının samimi tavırları ve yöresel lezzetleri ile şehir, oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Birinci dereceden arkeolojik, ikinci dereceden ise doğal sit alanı içinde yer alan Yason Burnu, Perşembe ilçesine 15 kilometre mesafede yer alan Çaytepe Köyü sınırlarındadır. Ordu’nun tarihi, kültürel ve doğal güzelliğinin harmanlandığı bölge Ordu Samsun kara yolunun Karadeniz’e bakan kısmındadır. Doğal güzelliği ile görenleri cezbeden Yason Burnu, çevre düzenlemesi ile turizm açısından oldukça ilgi çekici bir hale getirildi. Yarımada üzerinde yer alan Yason Kilisesi özellikle Hristiyan dünyası için büyük bir önem taşır. Şehrin manevi açıdan oldukça ilgi çeken bölgelerinden biri olan kilise, yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından önemli bir din merkezi olarak kullanılması ile ünlüdür.

İzmir Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.