Çok ucuz fiyatlarla İzmir Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Mardin’e  günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Mardin uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

İzmir - Mardin Uçak Bileti
İzmir Mardin Uçak Bileti

Mardin özellikle tarihi evleri, kalesi ve yemekleri ile son yıllarda popüleritesi artan şehirlerden oldu. Yerli turistlerin sayısı kadar yabancı turistte ağırlayan bu şehirde gezip görülecek çok yer  var. Bunlardan birisi 10. Yüzyıldan kalma Mardin Kalesi’dir. Taştan evleri ile ünlü Mardin’de bu evleri gezmek sizi tarihi bir yolculuğa çıkaracak. 1385’te inşa edilen Zinciriye Medresesi günümüzde rasathane olarak da işlevini sürdürmektedir.

Süryani Kadim cemaatinin dini merkezi olan Deyrülzeferan Manastırı Mardin’de yer almaktadır. Bu tarihi yapıyı merak edenler o ruhu yaşamak isteyenler mutlaka uğramalıdır. Yine 5. Yüzyıldan kalma Kırklar Kilisesi taş işçiliğine sahip olmakla beraber 1500 yıllık kök boyalı olmasıyla da dikkatleri çekiyor. Süryani kiliseleri, dar sokaklarıyla Ortaçağ kentini andıran Midyat adeta küçük bir Mardin olarak karşınıza çıkacak ve sizi çok etkileyecek.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçenek bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Şehrin merkezine 20 km mesafede olan Mardin Havalimanı’ndan şehre geçiş oldukça kolaydır. Havayolu şirketlerinin tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. B u servisler uçuş kalkış, iniş saatlerine göre ayarlandığından uçaktan indiğiniz anda bu servislerden yararlanabilirsiniz.

Eğer çok eşya getirmediyseniz minibüs de bir diğer seçenektir. 100 metre kadar yürüyerek minibüs duraklarına ulaşabilir ve buradan rahatlıkla bir minibüse binip şehir merkezine geçebilirsiniz. Eğer taksi ile ulaşım sağlanmak isteniyorsa terminal binasının önündeki duraklardan taksiye binilebilir.

İzmir Mardin ucuz uçak bileti

Mardin’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Mardin’e ya da Mardin’den İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Mardin uçak biletini alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.