Çok ucuz fiyatlarla İzmir Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Kocaeli’ne haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 20 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Kocaeli uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Kocaeli Uçak Bileti
İzmir Kocaeli Uçak Bileti

Muhteşem Körfez manzarası, eşsiz doğası, milli parkları, yaylaları, sahilleri ve ormanları ile tabiat güzelliğinin eşsiz bölgelerinden biri olan Kocaeli, aynı zamanda büyük bir tarihe de ev sahipliği yapar. Marmara Bölgesinin en büyük ve gelişmiş şehirlerinden biri olan Kocaeli, sahip olduğu değerler ile beraber her mevsim yüksek oranda turist kapasitesine sahiptir.

İstanbul dışına yapılan ilk saray olma özelliğine sahip olan İzmit Sarayı bir diğer adı ile Kasr-ı Hümayun, Sultan Abdülaziz’in av köşküdür. İlk olarak 4. Murat döneminde inşa edilen yapı, büyük bir yangından sonra yıkılarak, Abdülaziz döneminde barok sitilinde tekrar inşa edildi. Özellikle tavan işlemeleri ile dikkatleri üzerine çeken eser, Fransız ressam Sason’a ait motifler ile oldukça ilgi çekicidir. Muazzam bir mimariye kapılarını açan Kasr-ı Hümayun’da Abdülaziz’in tuğrası da bulunur. Belirli bir dönem Vilayet ve Ziraat Odası olarak kullanıma sunulan saray sonraki yıllarda İzmit Müzesi olarak hizmet vermeye başladı. Yapı 2007 yılından itibaren ise Saray Müze olarak ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

İzmir Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.