Çok ucuz fiyatlarla İzmir İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den İstanbul’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İzmir’den İstanbul’a 1 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir İstanbul uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik İstanbul ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı İstanbul uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

İzmir İstanbul uçak bileti web sitemizde çok ucuz.

İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - İstanbul Uçak Bileti
İzmir – İstanbul Uçak Bileti

Dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan ve Asya ile Avrupa’yı bağlayan İstanbul’da gezip görülecek pek çok yer bulunuyor. Bunlardan ilki gecesiyle gündüzüyle ayrı bir manzarası olan İstanbul Boğazı’dır. Ayrıca Sirkeci’den Sarıyer’e doğru sahil yolu güzergahında araçla giderken bu eşsiz manzaraya tanık olabilirsiniz. Bir diğer görülmesi gereken yer hiç şüphesiz Osmanlı İmparatorluğu’na dair pek çok kutsal emanet, yazışma ve eserlerinin olduğu Topkapı Sarayı’dır.

Sultanahmet Meydanı’nda, Topkapı Sarayı’nın hemen yanında yer almakta olan Ayasofya Müzesi bilindiği gibi Dünyanın 8. Harikası’dır. Roma İmparatoru Justunianos tarafından 532 yılında yapımına başlanmış olan Ayasofya, sanat ve mimari yönünden dünyanın en önemli eserlerindendir. 1453 yılında İstanbul’un fethi ile camiye çevrilmiş olmakla beraber 1935 yılında müze haline getirilmiştir.

Başka bir Osmanlı Şaheseri olan Sultanahmet Camii, Ayasofya’nın tam karşısında konumlanmaktadır. I. Ahmet döneminde yaptırılan cami mavi ve yeşil İznik çinileri barındırdığından turistler tarafından Mavi Cami olarak adlandırılmaktadır.

Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılan Mimar Sinan eseri Süleymaniye Camide yer alan 10 şerefe, Osmanlı Devleti’nin 10 padişahı olduğunu simgelemektedir. İstanbul’un eğlence hayatının merkezlerinden birisi olan Beyoğlu’nda bulunan Galata Kulesi mutlaka görülmelidir. Beyoğlu’na gelmişken meydanda bulunan Taksim Anıtı’nı da ziyaret edebilirsiniz.

İzmir İstanbul Uçak Bileti
İzmir İstanbul Uçak Bileti

Temeli  1461 yılında atılan ve dünyanın en eski çarşılarından olan Kapalıçarşı turistik eşya, halı, kilim, altın, gümüş gibi pek çok ürünün satıldığı bir yer olarak turistlerin ilgisini çekmektedir. Boğazın hemen dibinde, deniz kenarında yer alan Osmanlı’nın yönetim merkezlerinden Dolmabahçe Sarayı ihtişamlı olmakla beraber turistlerin de en sık uğrak noktalarından birisidir.

Semtin simgesi haline gelmiş olan tarihi Haydarpaşa Tren Garı Anadolu Yakası’nın en işlek yerlerinden olan Kadıköy’de yer alıyor. Kapalı Çarşı gibi meşhur bir diğer çarşı tarihi Mısır Çarşısı’dır. Eminönü Yeni Cami’nin yanında bulunan Mısır Çarşısı’nda dünyaca ünlü birbirinden farklı baharatlar bulunur.

Ada turuna çıkmak isterseniz eğer; Heybeli, Burgaz, Kınalı ve Büyük Ada’ları görmek isteyebilirsiniz. Doğal güzelliği ile mavi ile yeşili buluşturan bu adalarda eski köşk ve konakların ihtişamına şahit olabilirsiniz. İstanbul’un en eski mekanlarından biri olan Piyer Loti’yi ziyaret etmek isterseniz Eyüp Sultan Camisi’nin yanından teleferiğe binerek tepeye ulaşabilir, eşsiz bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den İstanbul’a ya da İstanbul’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İstanbul uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İzmir İstanbul uçak bileti arama sistemimizden anında satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir İstanbul uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İzmir İstanbul uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir İstanbul uçak bileti web sitemizde çok ucuz!