Çok ucuz fiyatlarla İzmir Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Isparta’ya haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 5 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Isparta uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Isparta Uçak Bileti
İzmir Isparta Uçak Bileti

Gül, lavanta tarlaları ve eşsiz güzellikteki gölleri ile muhteşem bir doğa harikası olan Isparta, ülkemizin ilgi çekici şehirlerinden biridir. Köklü bir geçmişe sahne olan şehir, farklı çağların izlerini günümüzde hala taşır. Doğal ve tarihi güzellikleri ile keyif verici bir seyahat rotası sunan kent, yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktaları arasındadır.

Isparta Ovasını saran dağ kütlelerinden meydana gelen Davraz Dağı, 1635 metre yüksekliğe sahiptir. Şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta bulunan bölge, kış aylarında çevre şehirlerden çok sayıda turist çeker. Mavi, kırmızı ve siyah olmak üzere toplamda 12 adet piste sahip olan Davraz Dağının uzunluğu 23.500 metredir. Bölgede kayak dışında yamaç paraşütü, trekking ve dağcılık da yapılabilir.

Aziz Paulus Yürüyüş Yolu pek çok tarihi yapı ve kilise ile çevrilen antik bir bölgededir. 500 kilometre uzunluğa sahip olan yol, Perge’den başlar ve Eğirdir’de son bulur. Patikalar, orman yolları ve Roma yollarından meydana gelen bölge, doğal güzelliğinin yanı sıra Hristiyan dünyası için de önemli bir değerdir.

İzmir Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.