Çok ucuz fiyatlar ile İzmir Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. İzmir‘den Hatay‘a her gün en az bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Hatay uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik İzmir Hatay uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Hatay Uçak Bileti
İzmir Hatay Uçak Bileti

Hatay, pek çok farklı kültürü bir arada barındıran, dinlerin buluşma noktası olarak adlandırılan önemli bir ilimiz. Şehirde pek çok tarihi ve doğal gezilip görülmesi gereken alan var. Anadolu’daki ilk cami olarak bilinen Habib-i Neccar Cami Hatay’dadır. Tarihi yapısı ile dikkat çeken camiyi görmek isteyebilirsiniz. Dünyadaki ilk Katolik Kilisesi Saint Pierre Kilisesi de yine bu ilimizde yer alır.

Şehirde bulunan Harbiye (Defne), antik bir kent olmakla beraber mesirelik alan olarak halkın dinlenme amaçlı gittiği yerlerden birisi. Ortaçağ döneminin en önemli geçitlerinden birisi olarak bilinen ve Antakya ile Reyhanlı arasında bulunan Demirköprü ilginç yapısı ile görülesi bir yerdir. Şehire ziyaretinizde uğramak isteyebileceğiniz pek çok doğal güzelliği barındıran İskenderun’da yine turistlerin ilgi gösterdiği yerlerden.

İzmir Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Hatay’a ya da Hatay’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik izmir hatay uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Hatay uçak bileti web sitemizde çok ucuz!