Çok ucuz fiyatlarla İzmir Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Hatay’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Hatay uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Hatay Uçak Bileti
İzmir Hatay Uçak Bileti

Medeniyetler şehri Hatay, üç büyük dinin bir araya geldiği merkezdir. UNESCO tarafından ‘barış kenti’ seçilen il, tarihin pek çok dönemine tanıklık etmesi ile günümüzde büyük bir mirasa ev sahipliği yapar. Yüzyıllar boyunca birçok milletin uğruna savaştığı şehre günümüze kadar pek çok uygarlık ayak bastı. Çeşitli din, kültür ve etnik kökenler ile sarmalanan Hatay, tarihi yapısı kadar plajları ve yaylaları ile de tam bir ilgi odağıdır.

Antakya’da yer alan Arkeoloji Müzesi, şehrin en eski tarihine kadar olan eserler ile çevrilidir. Dünyanın en büyük mozaik koleksiyonlarından birine kucak açan müze, sikke koleksiyonu bakımından da dünyanın sayılı müzeleri arasındadır. 35 bin eserin yer aldığı Hatay Arkeoloji Müzesi, 1948 yılında hizmete açıldı.

Samandağ yolu üzerindeki Aziz Simeon Manastırı, önemli bir tarikatın kurucusu olan Saint Simeon’un tüm dünya zevklerinden arınmak için yaşadığı yer olarak bilinir. Tanrıya daha yakın olabilmek adına bu bölgede inzivaya çekilen Simeon’un vefatından sonra manastır, Hristiyanlar tarafından akına uğraması sonucu büyük bir değere sahiptir.

İzmir Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.