Çok ucuz fiyatlar ile İzmir Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. İzmir‘den Giresun’a her gün 8 uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahilinde 11 saat 40 dakika sürmektedir.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Giresun uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik İzmir Giresun uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Giresun Uçak Bileti
İzmir Giresun Uçak Bileti

Tarih ile yeşil doğanın iç içe geçtiği güzide illerimizden Giresun seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin şehrin simgesi denilebilecek tepelere kurulmuş ve günümüze kadar gelebilmiş meşhur kaleleri mutlaka ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Giresun Kalesi, Tirebolu Kalesi ve Bedrama Kalesi sizleri adeta bir zaman yolculuğuna çıkaracak türden yapılar. Giresun, ayrıca yaylaları ile meşhur bir ilimiz. Bu yaylaları görmek için yıl içinde pek çok turist buralara akın etmekte.  Gölyanı Yaylası, Paşakonağı Yaylası, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Kulakkaya Yaylası ve Sis Dağı Yaylası özellikle bahar ve yaz aylarında mutlaka görülmesi gereken yaylalar.

Giresun Adası, Karadeniz’in meşhur iki adasından biri olmakla beraber turistlerin ilgisini çeken yerlerin başında geliyor. Adada tarihi kalınrılar, kule va manastırları görebilirsiniz. Eğer şehrin tarihine, önemli kalıntılara göz atmak ve geçmişten bugüne Giresun’un ne gibi medeniyetlere ev sahipliği görmek istiyorsanız Giresun Müzesi (Gogora Kilisesi)’ne uğramanızı öneririz.

İzmir Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Giresun’a ya da Giresun’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik izmir Giresun uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Giresun uçak bileti web sitemizde çok ucuz!