Çok ucuz fiyatlarla İzmir Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir‘den Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi 1 saat 38 dakikadır.

[insert page=’diyarbakirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Diyarbakır uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en uygun İzmir Diyarbakır uçak bileti fiyatlarını görmeden karar vermeyin. Ucuz uçak bileti bulmak için doğru adres Tatil City…

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Diyarbakır Uçak Bileti
İzmir Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır, dünya üzerindeki ilk medeniyetlere ev sahipliği yapması ile bilinir. Bu nedenle adeta bir kültür-tarih yuvası. Diyarbakır Surları bu tarihi yapılardan bir tanesi. Bu surlar, Çin Seddi’nden sonraki en uzun surlar olarak bilinir. Anadolu’nun en eski camilerinden olan Ulu Camii de bu şehirdedir. Karataştan yapılmakla beraber turistleri arasında büyük ilgi toplamakta.

Behram Paşa Cami, Mimar Sinan tarafından yapılmıştır. 1572 yılında Diyarbakır Valisi Behram Paşa isteği ile yaptırılan cami süslü minbere sahiptir. Meryem Ana Kilisesi de Diyarbakır’dadır ve 3. yüzyıldan kalmış olduğu bilinir. Meşhur şair Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğmuş olduğu ev de bu şehirdedir. Şu anda müze olarak kullanılan eve ziyaretçiler rahatlıkla girebilir. Hilar Mağarası ise Neolatik çağa ait önemli bir tarihi kalıntıdır, görenleri hayrete düşürür.

İzmir Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Diyarbakır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!