TatilCity.NET İzmir Diyarbakır uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Diyarbakır’a haftada en az beş gün uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 2 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’diyarbakirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Diyarbakır uçak bileti al!

Çok ucuz İzmir Diyarbakır uçak bileti almak isteyenler TatilCity.Net’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate uçak biletini alıyor. Sizler için İzmir Diyarbakır uçak bileti servis bedellerinde indirim yaptık. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Diyarbakır Uçak Bileti
İzmir Diyarbakır Uçak Bileti

Tarihi ile ziyaretçilerini mest eden şehir Diyarbakır, yüzyıllar boyunca sahip olduğu topraklarda pek çok medeniyeti ağırladı. Antik kaleleri, köprüleri, kilise ve camileri ile mistik bir hava barındıran kent, her köşesinde çeşitli uygarlıklara ait miras barındırır.

Sahip olduğu kilise ve camileri ile inanç turizmine de hitap eden şehrin görülmeye değer pek çok noktası vardır. Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi bunlardan biridir. Ünlü şairin 1910 tarihinde doğduğu bu ev Diyarbakır evlerinin en seçkin örneklerinden biridir. 1973 yılında Kültür Bakanlığı aracılığı ile müze haline çevrilen yapı, yazlık ve kışlık bölümlere ayrılır. Müzenin içinde Tarancı’ya ait çok sayıda kişisel eşya, şiir, mektup, fotoğraf ve kitap sergilenir.

İzmir Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlas Global, Bora jet, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus gibi pek çok firması Diyarbakır’a seyahat etmekle beraber uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. İzmir Diyarbakır uçak bileti satın almak isteyenler THY uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Diyarbakır’a ya da Diyarbakır’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en İzmir Diyarbakır uçak bileti alınabilir.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de aktarmalı olarak İzmir Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not: İzmir Diyarbakır uçak bileti web sitemizde çok ucuz.