Çok ucuz fiyatlarla İzmir Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir‘den Muğla, Dalaman‘a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Dalaman uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Dalaman’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

İzmir - Dalaman (Muğla) Uçak Bileti
İzmir Dalaman Uçak Bileti

Deniz manzarası, koyları, yeşil doğası ile Dalaman yerli ve yabancı turistlerin özellikle bahar ve yaz aylarında çok fazla ziyaret ettiği turistik yerlerden birisidir. Dalaman’da gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Mesela Sarsıla Koyu, hem denize girmek hem de yeşilin doğası ile buluşmak için oldukça güzel bir yerdir. Dalaman Çayı ise rafting tutkunlarını bekliyor.

Köyceğiz’de yer alan Ekincik Koyu özellikle ünlülerin sıklıkla gittiğini duyduğumuz bir yer. Koyda denize girebilir ayrıca tekne turlarına katılabilirsiniz. Kaunos Antik Kenti Dalyan’a 30 dakikalık bir mesafede konumlanır. Bu liman kenti özellikle Antik Çağ’da önemli bir nokta olmuştur. Doğal yapıdaki Kocagöl ise Sarsala koyuna giderken kentten 8 km mesafededir. Dalyan Kral Mezarlarında ise akşam yapılan ışıklandırmalarla büyüleyici bir manzaraya şahit olabiliyorsunuz.

İzmir Dalaman ucuz uçak bileti

Dalaman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Dalaman’a ya da Dalaman’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Dalaman uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.