Çok ucuz fiyatlarla İzmir Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Dalaman’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Dalaman uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Dalaman Uçak Bileti
İzmir Dalaman Uçak Bileti

Muğla iline bağlı olan Dalaman, ülkemizin tarihsel, kültürel ve doğal güzelliklerinin harmanlandığı şehirlerden biridir. Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biri olan Dalaman, birbirinden güzel koyları, yemyeşil ormanları, ödüllü plajları ile bahar ve yaz aylarında doluluk oranının yüksek olduğu merkezlerden biridir. Bulunduğu bölgenin tarihi neticesinde farklı çağlara ait kilise, cami ve antik kentleri ile de dikkatleri üzerine çeken şehir, görülmeye değerdir.

Dalaman ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıkta olan Hippokome Antik Kenti, Çöğmen Köyünün İt asarı mevkinde bulunur. Eski Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamını taşıyan yerleşim yeri, bölgeye hakim bir tepede yer alır. Pek çok dönemden kalma tarihi yapılar ile donanan antik kent özellikle Roma, Bizans dönemi eserleri ve üç büyük kaya mezarı ile oldukça dikkat çekicidir.

Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında da sıklıkla yer verilen Ekincik Koyu, tabiatını muhafaza eden özelliği ile Türkiye’nin en güzel koylarından biridir. Yemyeşil ormanları, mavi ve yeşilin her tonuna hakim denizi ile muazzam bir görsel şölen sunan koy, görenleri mest eden bir güzelliğe kucak açar.

İzmir Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.