Çok ucuz fiyatlarla İzmir Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Çanakkale’ye günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Çanakkale uçak bileti al!

Sizde İzmir‘den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

İzmir - Çanakkale Uçak Bileti
İzmir Çanakkale Uçak Bileti

Kurtuluş Savaşı’ndaki konumu itibarı ile Çanakkale hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeker. Çanakkale doğal güzellikleri ile görenleri büyülüyor. Boğaz manzarası bunların başında geliyor. Kordun Boyu, bu manzaranın tadını çıkarmak isteyenler için ideal. Çeşitli türkülere konu olmuş, 1889 yılında inşa ettirilmiş ve büyük tarihi önemi bulunan Aynalı Çarşı da yine Çanakkale’de yer alır.

Şehirde bulunan şehitlik her sene yerli ve yabancı turist akınına uğrar. Çanakkale’nin Asos ilçesi ise Yunanlı filozof Aristo’ya kadar dayanan tarihi ile ilgi çeken yerlerin başında gelir. Şirin Rum evleri ve ilgi çeken Bozcaada da görmek isteyebileceğiniz yerlerden. Truva Antik Kenti ise Çanakkale’ye gelip de görmeden gitmemeniz gereken bir yer.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçenek bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

İzmir Çanakkale ucuz uçak bileti

Çanakkale’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Çanakkale uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.